O firmie

Historia firmy

Firma Tadeo Trading powstała w 1993 roku  jako spółka cywilna. Początkowa działalność skupiała się na imporcie i eksporcie artykułów piśmienniczych, przede wszystkim piór kulkowych. Na przestrzeni kolejnych lat swojej działalności nasza firma dynamicznie powiększała zakres swojej oferty.

W 1997 roku firma Tadeo Trading rozpoczęła produkcję galanterii biurowej z tektury okleinowanej.  Przełomowym okresem w firmie były lata 2002-2003. Wtedy to wprowadziliśmy na polski rynek dwie marki stanowiące trzon obecnej działalności: Dong-A i Mungyo.  Obecnie firma koncentruje się na działalności produkcyjno-handlowej stale poszerzając swoją obecność na rynku rodzimym i zagranicznym.

Wartości

Dobro klienta jest u nas celem nadrzędnym, co objawia się bardzo dobrymi relacjami naszymi kontrahentami.

Stawiamy na jakość , uczciwość oraz niezawodność

Oferta

W naszej ofercie odnajdą Państwo szeroką gamę artykułów biurowo-szkolnych. Dysponujemy artykułami piśmienniczymi, do kolorowania, plastycznymi, galanterią biurową z polipropylenu i papieru oraz różnorodnymi artykułami szkolnymi. Ponadto, zajmujemy się z przygotowaniem artykułów biurowo-szkolnych w celach promocyjnych i reklamowych