Nasze marki

Firma Tadeo Trading jest obecna na rynku artykułów biurowych i szkolnych od 1993 r

Od początku swojego istnienia jest kojarzona głównie z ofertą instrumentów piszących pochodzących z Korei Południowej. Główne marki koreańskie, poprzez które firma jest znana to: Dong-A – długopisy, żelopisy, markery, pastele olejne, kredki., Mungyo – Kleje, pastele suche i olejne, kreda, masy plastyczne. Micro – pióra kulkowe. Kilka lat temu firma Tadeo Trading wprowadziła też własną markę Penmate, którą sukcesywnie i z powodzeniem rozwija.

DONG-A

donga1

Firma Dong-a  została założona w 1946 roku w Korei Południowej przez grupę japońskich przedsiębiorców. Stało się tak z powodu zawiłych podziałów terytorialnych po II Wojnie Światowej, po której część półwyspu koreańskiego, który przed wojną należał do Japonii, stał się częścią Korei Południowej. Przy wsparciu koreańskich programów rządowych i fundacji edukacyjnej, udało się utworzyć fabrykę ołówków a terenie dawnego zakładu produkcyjnego koncernu Mitsubishi. Aż do lat 70-tych XX wieku firma Dong-A skupiała się jedynie na produkcji ołówków.
foto1

 

W roku 1963 zakład rozpoczął również działalność eksportową, która obecnie stanowi trzon jej funkcjonowania. Obecnie firma zatrudnia ponad 500 osób, posiada fabryki  w Daejon, mieście znanym z wystawy EXPO , a siedziba firmy znajduje się w najbardziej prestiżowej części biznesowej Seulu-Gangnam. Dong-A na przestrzeni lat stała się jedną z wiodących firm branży artykułów piśmiennych na rynku Koreańskim oraz niekwestionowanym liderem jeżeli chodzi o innowacyjność produktową.

W ofercie Dong-A  poza wspomnianymi już ołówkami znajdziecie Państwo także długopisy, długopisy żelowe, atramentowe oraz hybrydowe, markery, zakreślacze, kredki oraz pastele.

donga

 

Mungyo

mung1

Mungyo Group, podobnie jak Dong-A, jest przedsiębiorstwem założonym w 1946 roku w Korei Południowej. Jest ona liderem na swoim rynku w produkcji i eksporcie produktów plastycznych- eksportuje swoje produkty do 130 krajów na całym świecie.

Koncern Mungyo składa się z kilku przedsiębiorstw, wśród których dwie firmy specjalizują się w produkcji i dystrybucji artykułów szkolnych i plastycznych: Mungyo KYOJAI, specjalizującym się w produkcji wyrobów dla plastyków, oraz firmy Mungyo EDUNET, produkującym artykuły typowo szkolne, takie jak markery, zakreślacze, a także kleje.Obydwie grupy produktów firmy Mungyo są dostępne dla Państwa w ofercie Tadeo Trading. Produkty Mungyo charakteryzują się one wysoką jakością wykonania oraz bezpieczeństwem użytkowania, co czyni je jednymi z najlepszych dostępnych na rynku.

foto2

foto3

Penmate

penm1

Penmate jest marką własną Tadeo Trading.

Oferta Penmate skupia w sobie wyselekcjonowane produkty wysokiej jakości wytwarzane u najlepszych producentów, na zlecenie i pod nadzorem firmy Tadeo Trading.

Założeniem strategicznym dla marki Penmate jest stworzenie oferty produktów o możliwie najlepszej relacji jakość – cena z podziałem na dwie podstawowe grupy odbiorców:

  1. Office, home office
  2. Preschool, school

Dla oferty preschool i school powstał sub brand: Penmate – Kolori gdzie znajdą się produkty do edukacji szkolno plastycznej. W tej grupie bardzo duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo użytkowania, wszystkie wyroby Kolori są wolne od substancji szkodliwych dla dzieci, na co posiadają stosowne atesty.
Micro Duo
mic1

Znakiem szczególnym marki Micro są legendarne pióra kulkowe- nadal chętnie kupowane w Polsce. Ponadto pod tą marką dostępne są również korektory w piórze.